Facebook

Přihlášení

GLADIATOR PROMOTION

posila do zapasu 05.10.2008 na MEGA akci v Rotterdamu ARENA AHOY pred vice nez 10.000 ocekavanych divaku .-))) Brnenskeho chrestiše Tomasa Hrona vs Anderson Braddock Silva o titul Kings of the Ring -105kg K-1 RULES 3x3min + 2etra rounds

STARTOVKA :

1. Stefan Struve MMA +95 kg Ralf Wonnink Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

2. Brian Douwes K-1 rules +95 kg Stipan Radic Top Team Beverwijk 3 x 3 minuten Team Hardcore

3. Najat Hasnouni-Alaoui K-1 rules -65 kg Jorina Baars Universal Gym Belgie 3 x 3 minuten Team Hardcore

4. Igor Pokrajac MMA +95 kg Hans Stringer Crocop team 2 x 5 minuten Team Beast of the East

5. Mourad Bouzidi K-1 rules +95kg Goran Radonic Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

6. Furdjel de Windt MMA -70 kg Danial Sharifi Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

7. Chris Ngimbi K-1 rules -70kg Chad Bischop Team Blacklabel Fighting 3 x 3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam

8. Robert Jocz MMA -95kg Vitaly Shementov Team Beast of the East 2 x 5 minuten Team Hardcore

9. Brian Molany MMA +95kg Martin Zewada Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

10.Christophe Clugston K-1 rules +95kg WT Jan Oosterbaan Vos Gym 3 x 2,5 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam

11.Sahin Yakut MMA -80kg WT Chico Martinez Team Showtime 2 x 5 minuten Team Hardcore

12.William Diender K-1 rules -70kg WT Rachid Belaini Team Aerts 5 x 3 minuten Mike’s gym

P A U Z E +/- 10 MINUTEN

13.Ali Mazoudi MMA +95kg NT Samir Bourekba Golden Glory 2 x 5 minuten Team Hardcore

14.Henriques Zowa K-1 rules +95kg Jerrol Venetiaan FFC 3 x 3 minuten Team Perfect

15.Goran Borovic K-1 rules –70kg Alviar Lima Vos gym 3 x 3 minuten Team Beast of the East

16.Murat Derekci K-1 rules -72,5kg Tarik El Idrissi Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

17.Gary Turner K-1 rules -93 kg Tyrone Spong Team Turner 3 x 3 minuten Black Label

18.Chaid Oulat el Hadj K-1 rules -70kg WT Ali Gunyar Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

19.Gilbert Yvel MMA +95kg Sergey Shementov Vos gym 2 x 5 minuten Team Hardcore

20.Anderson Braddock Silva K-1 rules -105kg WT TOMAS HRON Pancration 3 x3 minuten Gladiator Promotion

21.Bjorn Breggy K-1 rules +95kg Alexey Ignashov Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

22.Barrington Patterson MMA +95kg WT Bob Schreiber England 2 x 5 minuten Team Schreiber

 

 

Share this

TOP NEWS

NÁBOR BORN TO FIGHT 2020

Brno 

ŠUMAVSKÁ  31

(vchod zezadu budovy vedle garáží)

                                                Nábor 2020 Šumavska  malé

od 8.9.2020

každé úterý a čtvrtek  v 19:00

---

SKUPINA JUNIOR

(děti 7-12 let)

kids nábor 2020 malé
 

každé úterý, čtvrtek v 17:00


---

NEW GYM

                      received_1160509204312936received_223471919056556

---

 46307172_2179187052114891_8854456632713674752_n

---

Veškeré info s vámi rádi probereme na diskuzním foru:

https://www.facebook.com/ArenaKickboxBrno/inbox

---

OD 20.1.2020 PŘIJÍMÁME I MULTISPORT KARTY!!!

multisport karta

TĚŠÍME SE NA NOVÁČKY CO SI RÁDI ZKUSÍ NĚCO NEOBVYKLÉHO

---

 ROBIN ŠMÍD

MISTR EVROPY 

20181005_231214

42319361_2102790409754556_775824046032945152_o

FB_IMG_1535602944040

WKF 2018

Arena sponzor poster 2019

---

   „Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu. Když milujete to, co děláte, budete úspěšní.“

Albert Schweitzer

Oficiální partneři klubu

 

E-finance_logo

DragonCloud (1)STC Brno.v2gunhayashi-logo-02logomanual direct signs (1)models

 

logo ekoprodukt-fitness

lemur_logo_K

Logo-smal-2l