Facebook

Přihlášení

GLADIATOR PROMOTION

posila do zapasu 05.10.2008 na MEGA akci v Rotterdamu ARENA AHOY pred vice nez 10.000 ocekavanych divaku .-))) Brnenskeho chrestiše Tomasa Hrona vs Anderson Braddock Silva o titul Kings of the Ring -105kg K-1 RULES 3x3min + 2etra rounds

STARTOVKA :

1. Stefan Struve MMA +95 kg Ralf Wonnink Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

2. Brian Douwes K-1 rules +95 kg Stipan Radic Top Team Beverwijk 3 x 3 minuten Team Hardcore

3. Najat Hasnouni-Alaoui K-1 rules -65 kg Jorina Baars Universal Gym Belgie 3 x 3 minuten Team Hardcore

4. Igor Pokrajac MMA +95 kg Hans Stringer Crocop team 2 x 5 minuten Team Beast of the East

5. Mourad Bouzidi K-1 rules +95kg Goran Radonic Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

6. Furdjel de Windt MMA -70 kg Danial Sharifi Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

7. Chris Ngimbi K-1 rules -70kg Chad Bischop Team Blacklabel Fighting 3 x 3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam

8. Robert Jocz MMA -95kg Vitaly Shementov Team Beast of the East 2 x 5 minuten Team Hardcore

9. Brian Molany MMA +95kg Martin Zewada Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore

10.Christophe Clugston K-1 rules +95kg WT Jan Oosterbaan Vos Gym 3 x 2,5 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam

11.Sahin Yakut MMA -80kg WT Chico Martinez Team Showtime 2 x 5 minuten Team Hardcore

12.William Diender K-1 rules -70kg WT Rachid Belaini Team Aerts 5 x 3 minuten Mike’s gym

P A U Z E +/- 10 MINUTEN

13.Ali Mazoudi MMA +95kg NT Samir Bourekba Golden Glory 2 x 5 minuten Team Hardcore

14.Henriques Zowa K-1 rules +95kg Jerrol Venetiaan FFC 3 x 3 minuten Team Perfect

15.Goran Borovic K-1 rules –70kg Alviar Lima Vos gym 3 x 3 minuten Team Beast of the East

16.Murat Derekci K-1 rules -72,5kg Tarik El Idrissi Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

17.Gary Turner K-1 rules -93 kg Tyrone Spong Team Turner 3 x 3 minuten Black Label

18.Chaid Oulat el Hadj K-1 rules -70kg WT Ali Gunyar Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

19.Gilbert Yvel MMA +95kg Sergey Shementov Vos gym 2 x 5 minuten Team Hardcore

20.Anderson Braddock Silva K-1 rules -105kg WT TOMAS HRON Pancration 3 x3 minuten Gladiator Promotion

21.Bjorn Breggy K-1 rules +95kg Alexey Ignashov Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore

22.Barrington Patterson MMA +95kg WT Bob Schreiber England 2 x 5 minuten Team Schreiber

 

 

Share this

TOP NEWS

Tréninky ARENA FIGHT CLUB BRNO

JARNÍ PRÁZDNINY

 ÚTERÝ - ČTVRTEK

6. a 8.2.2018

17.00 DĚTI - ZRUŠENO 
18.00 Sk.A+B
19.00 SK. C

---------

NÁBOR 2018

začínáme 23.1.18, 19:00

pak

ÚTERÝ, ČTVRTEK

v 19.00

nábor 2017

LERK BRNO,

 ROKYTOVA  1, 3.patro

---

SKUPINA JUNIOR

KIDS KICKBOX THAIBOX

(děti 5-10 let od 17:00 od 4.1.2018)

---

 

 Ladislav Korec

2017-06-10 22.14.40

VICEMISTR

REPUBLIKY 2017

v muay thai CMTA 

---

 

 

Simona Pressová

ve vítězné

mezinárodní premiéře  na 

NIGHT OF GLORY 13


 

 

2017-03-26_08.15.06[1]

---

 

new gym

new gym lerk

mapka k gymu 

14079807_642518262565544_5477528536831348077_n

(trolejbus 25,26,27, autobus 99 mají zástavku Akátky přímo u gymu, u gymu je i spousta parkovacích míst)

 

---

 

---

"VLK" ulovil Aslana - cenný skalp pro Wolfiho!!!

wolf Aslan

LUKÁŠ "VLK" WOLF v.s. ASLAN KUTCHIEV

---

MIREK "MIRKO" PROKEŠ

07-20150619_190305

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY 2015 V MUAY THAI 61,23kg

 

---

   „Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu. Když milujete to, co děláte, budete úspěšní.“

Albert Schweitzer

Oficiální partneři klubu

 

E-finance_logo

logo ekoprodukt-fitness