Facebook

Přihlášení

Mistrovství České Republiky v Kickboxy pro rok 2008

Dne 27.9.2008 se v Nepomuku u Plzně konalo Mistrovství republiky v kickboxu v disciplínách fullcontact,oriental,semicontact a sportovní formy. My jsme se ho zůčastnili v disciplíně fullcontact: Tomáš Bula -75Kg, Pavel Datinský -91Kg a Patrk Bittner -63,5Kg. Celá akce byla poznamenána slabší účastí, ale soupeři byly velmi kvalitní...

Naši závodníci bojovali naplno a zápasy byly těžké. Po vítězných eliminacích se Pavel probojoval do finále a Patrik také. Tomáš prohrál zápas v semifinále, ale nakonec rozhodně velmi zaslouženě zvítězil v zápase o třetí místo. Obě finále ve kterých bojovali naši borci skončili těsně na body (2:1),do poslední chvíle bylo vše napínavé. Bohužel zlatou medaili se nám nepodařilo tentokrát získat. Pro všechny naše kluky to byl první start na mistrovství republiky,takže medailová bilance je velmi dobrá: dvě stříbra a jeden bronz. Rozhodně bylo vidět, že naši kluci na to mají a příště určitě zvítězíme!!!