Facebook

Přihlášení

Mistrovství republiky Zubří 2010

PLAKATMCR2010-svaz

V sobotu 17.4. jsme se zúčastnili v celkem hojném počtu prvního letošního mistrovství republiky v kickboxu lowkick a light-contact.

Asi nejpříjemnějším překvapením byl Honza Juříček v lightu -84kg, který na svém 3 turnaji v životě a po 8 hodinovém čekání na zápas podal skvělý výkon a naše povzbuzování do dotlačilo k zisku mistra republiky!!! gratulujeme

Svoji první velkou medaili získala opět v lightu -60kg Barča Konvalinková, která měla opět trošku smůlu na los, kdy proti ní nastouila po třetí  mistryně republiky se kterou vždy prohrála, ale pak v souboji o 3. místo vše napravila a určitě ji bronz z republiky teď hřeje!!

170420101447170420101449170420101450

Jediným zástupcem v lowkicku byl Michal Vacek -67kg, který v boji o finále svedl urputný boj s Tigranem Movzysjanem (kterému na těchto turnajích ještě nikdo nevydržel do konce). Na adresu Michala musím říct, že opět boxoval velice strategicky a důsledně poslouchal taktické  rady a podle mínění mnohých(kromě rozhodčích, kteří z mě nepochopitelných důvodů nebodovaly Michalovy čisté kopací  techniky) byl  na konci 2 kola rozhodně lepší a s výsledkem 3:0 rozhodně nesouhlasím.

V boji o 3. místo pak oplatil porážku z Mostu karatistovy Brůnovi, kterého zasypal počtem tvrdých lowkicků..