Facebook

Přihlášení

Rozhovor s mistrem světa v kickboxu a jeho rady pro boj proti přesile.

Reprezentanta v kickboxu ubili na diskotéce! Hlavní podezřelí jsou dva Romové

Ladislav Tóth
Foto: tvnoviny.sk
    Sdílet Přidat názor

Slovenský reprezentant v kickboxu Ladislav Tóth zemřel po bitce na diskotéce nedaleko Košic, když zřejmě bojoval proti přesile. Co dělat, když čelíte většímu počtu soupeřů, prozradil mistr světa v kickboxu z roku 1999 Miloš Šnédar.

Incident se stal v noci ze soboty na neděli ve vesnici Zádiel asi 30 kilometrů západně od Košic. Třiatřicetiletý Tóth byl na místní diskotéce se svým bratrem a kamarády. Pak se strhla bitka, které se účastnil i Tóth. Podle dostupných informací ho zmlátili nejméně tři muži. Stanice Markíza uvedla, že dva z útočníků měli být Romové.

reklama

Ladislava nejdřív uvěznili do jedné z místností v kulturním domě, kde se diskotéka konala. „Zavřel ho tam dýdžej. Pak ho surově mlátili a kopali, pak Ladislav zmizel“ říká bratr mrtvého kickboxera. Tělo Ladislava Tótha, dlouholetého reprezentanta a člena oddílu Steel Trans Kickboxing, našli policisté až v pondělí ráno u obce Dvorníky. Zatím není jasné, jak se na místo dostal a zda zemřel na následky poranění utrpěných při bitce. Policie případ vyšetřuje, údajné pachatele se podařilo zadržet.

Podívejte se, jak Tóth (v modrém) bojoval v ringu

Video: YouTube.com

Mistr světa v kickboxu: Když čelíte přesile, je třeba zneškodnit nejsilnějšího protivníka

„Prát se na diskotéce a v ringu je ohromný rozdíl. V ringu je jeden soupeř a jasná pravidla. Na ulici, pravidla nejsou. Vše je otevřené a záleží, kolik lidí se tam přimíchá, kolik je protivníků, jaké je osvětlení, v jakém jste stavu a kondici. Je těžké posoudit šance i třeba profesionálního zápasníka. Může to skončit všelijak,“ vysvětlil v rozhovoru pro TV Nova a tn.cz mistr světa v kickboxu v kategorii do 57 kilogramů roku 1999 Mgr. Miloš Šnédar, který je hlavním trenérem Areny Brno.

Rozhovor s mistrem světa v kickboxu a jeho rady pro boj proti přesile.

Video: tn.cz

„Je to na momentálním rozpoložení sil. Je možné, že se kickboxer může ubránit i přesile, ale musí dodržovat určitá pravidla týkající se strategie. Útočit na nejsilnějšího a když ho zneškodní, tak ostatní už nebudou tak dotěrní a on má šanci uniknout. Pokud se mu to nepovede, tak je ta šance daleko menší. Dav je strašně nebezpečný, navíc když použijí zbraně, riziko neúspěchu se zvyšuje,“ pokračoval Šnédar, který řekl, že takovéto úmrtí je vždy ranou nejen pro svět sportu, ale pro všechny lidi.

„Je to strašná zpráva nejen pro kickboxerský svět, ale pro všechny lidi. Když se stane něco takovéto, každým to otřese,“ zakončil Miloš Šnédar.

tn.cz / Mediafax / jpz
Share this

TOP NEWS

NÁBOR BORN TO FIGHT 2019

 začínáme 10.9. v 19:00

Brno Lerk, Rokytova 1

nábor Arena 2019

potom každé

úterý a čtvrtek

v 19:00

---

SKUPINA JUNIOR

(děti 7-12 let)

každé úterý, čtvrtek v 17:00

KIDS KICKBOX THAIBOX

---

 

 ROBIN ŠMÍD

MISTR EVROPY 

42289154_2102790239754573_646682509815316480_n

WKF 2018

sponzor karta

---

new gym

new gym lerk

mapka k gymu 

14079807_642518262565544_5477528536831348077_n

(trolejbus 25,26,27, autobus 99 mají zástavku Akátky přímo u gymu, u gymu je i spousta parkovacích míst)

 

 

---

   „Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu. Když milujete to, co děláte, budete úspěšní.“

Albert Schweitzer

Oficiální partneři klubu