Facebook

Přihlášení

Showtime Praha

Velká reportáž z It’s Showtime Praha, 13.2. 2010!

Převzato z knockout magazinu. www.knockoutmagazine.cz

Showtime Praha

 

V Praze se dne 13.2. 2010 konala v pořadí již třicátá osmá It’s the showtime. Do našeho hlavního města tak zavítaly skutečné ikony bojových sportů, především pak K-1. Největší hvězdou večera byl bezesporu Badr Hari, dvojnásobný finalista K-1 finále.

 

Bohužel nemůžeme našim čtenářům poskytnout žádné rozhovory se zahraničními bojovníky, ačkoliv jsme je měli nachystané. Organizátoři dali o konání tiskové konference vědět pouze některým médiím. Z toho usuzujeme, že v tomto případě organizace a komunikace s médii zcela selhala. O dodržení novinářské soutěže nemůže být řeč.

 

Po zápasové vyjádření od našich předních fighterů dodáme.

 

Předzápasy

 

Artiom Vahitov vs Tomáš Šenkýř

 

Artiom Vahitov vs Tomáš Šenkýř Artiom Vahitov vs Tomáš Šenkýř Artiom Vahitov vs Tomáš Šenkýř Artiom Vahitov vs Tomáš Šenkýř

 

Zápas do 85 kilogramů. Oba borci vstoupili do zápasu hodně po hlavě. První kolo byla značná přebíjená a skutečně trefených úderů bylo velmi málo. Ve druhém ovšem Vahitov trefil ukázkovou otočkou Šenkýře do jater a dostal jej tak do počítání. Slovenský zápasník však dokázal inkasovaný úder rozdýchat a doboxovat druhé kolo. V posledním kole si oba fighteři vzájemně vyměnili hodně technik, více však netrefoval Vahitov a dostal Šenkýře znovu do počítání. Šenkýř se znovu postavil. Zvrátit zápas ve svůj prospěch však nedokázal.

 

Vítězem Artiom Vahitov 3:0 na body

 

Andonis Tzoros vs Tomáš Hron

 

Andonis Tzoros vs Tomáš Hron Andonis Tzoros vs Tomáš Hron Andonis Tzoros vs Tomáš Hron Andonis Tzoros vs Tomáš Hron

 

Hodně povedený zápas ze strany odchovance Muaythai Brno. Tomáš předváděl pěkné kombinace a poslal svému soupeři spoustu lowkicků. Dokonce jej v prvním kole dostal do počítání. Ve druhém kole inkasoval v klinči Tzoros skutečně tvrdý úder kolenem přímo na nos. Úder byl pro Tzorose o to nešťastnější, že utržil i tržnou ránu a musel být ošetřován. Rozhodl se však v zápase pokračovat. Tomáš během kola ještě stupňoval svůj tlak a dostal jej znovu do počítání. Tentokrát se Tzoros pro zranění rozhodl zápas ukončit.

 

Vítězem Tomáš Hron způsobem TKO ve druhém kole

 

Hlavní část večera

 

Yataro Yamauchi vs Gago Drago

 

Yataro Yamauchi vs Gago Drago Yataro Yamauchi vs Gago Drago Yataro Yamauchi vs Gago Drago Yataro Yamauchi vs Gago Drago


Gago Drago platí za zápasníka, který jde do zápasu na 1000% a proto jsem od něj očekával skvělou podívanou. V krátkém shotu svému soupeři vzkázal „I kick his ass“. Pro mě se však rozhodnutí rozhodčích zdálo hodně rozporuplné. Zápas byl hodně vyrovnaný z obou stran. Dragův tlak Yamauchi dobře přebíral. V posledním kole došlo i na dost tvrdých výměn, ale oba je ustáli. Nicméně si myslím, že Yamauchi netrefoval přece jen víc.

 

Vítězem Gago Drago 3:0 na body

 

Chan Sun Jung vs Pajonsunk

 

Chan Sun Jung vs Pajonsunk Chan Sun Jung vs Pajonsunk Chan Sun Jung vs Pajonsunk Chan Sun Jung vs Pajonsunk

 

Knockout, který padl v tomto zápase, se opravdu vidí jen zřídka. Oba borci k sobě přistupovali s respektem, když se trochu rozjeli, předvedl Chan Sun Jung techniku spinning backfist (otočka s napřaženou rukou, protivníka zasahuje hřbet rukavice). Skutečně jsem snad v životě neviděl, aby byla provedena takto čistým způsobem. Bohužel to nebylo Jungovi nic platné, protože pravidla It’s Shostíme tuto techniku nepovolují a byl tak diskvalifikován.

 

Vítězem Pajonsunk po diskvalifikaci soupeře

 

Adman Redzovic vs Anderson Silva

 

Adman Redzovic vs Anderson Silva Adman Redzovic vs Anderson Silva Adman Redzovic vs Anderson Silva Adman Redzovic vs Anderson Silva

 

Oba borci proti sobě nastupovali se vzájemným respektem. Ačkoliv byl Silva o dost mladší, považoval jsem jej za mírného favorita. Ještě do konce prvního kola byl však dvakrát počítán po té, co inkasoval hodně tvrdý pravý hák. Druhé kolo začalo lépe pro Redzovice, který Silvu znovu zasáhl a dostal jej již potřetí do počítání. V posledním kole sebral Silva zbytky sil a pokusil se se zápasem něco udělat, Redzovic si to však překvapení nepřipustil.

 

Vítězem Adman Redzovic 3:0 na body

 

Hakan Aksoy vs Ondřej Hutník

 

Hakan Aksoy vs Ondřej Hutník Hakan Aksoy vs Ondřej Hutník Hakan Aksoy vs Ondřej Hutník Hakan Aksoy vs Ondřej Hutník

 

Český fighter Ondra Hutník byl jistě na zápas natěšený. 16. října loňského roku měl zápasit v Brně, bohužel si poranil ruku a tak jsme jej mohli vidět až nyní v domácím prostředí. Do ringu jej doprovázel trenér Petr „Khru“ Macháček a dokonce i Daniel Landa. Celá hala hnala „Spejbla“ dopředu a na výkonu to bylo dost znát. Hodně netrefoval a předváděl pěkné kombinace. Aksoy oproti tomu zcela prospal první kolo. Zbytek zápasu si Ondra dobře hlídal, nakopal hodně lowkicků a byl i lepší v klinčích.

 

Vítězem Ondřej Hutník 3:0 na body

 

Dzevad Poturak vs Daniel Ghita

 

Dzevad Poturak vs Daniel Ghita Dzevad Poturak vs Daniel Ghita Dzevad Poturak vs Daniel Ghita Dzevad Poturak vs Daniel Ghita

 

Pro oba borce to byl již druhý vzájemný zápas, když ten první vyzněl lépe pro Poturaka. Jak se dalo očekávat, lowkicky Daniela Ghity se míhaly vzduchem jako blesky a Poturak se je ani nesnažil krýt. Místo toho zkoušel dost boxerských kombinací a byl v nich poměrně přesný. Ve druhém kole došlo k úsměvnému počítání, kdy trefil Ghita svého soupeře do slabin a rozhodčí jej začal počítat. Poturak se začal rozčilovat a na adresu rozhodčího možná i něco utrousil. Rozhodčí vzal počítání zpět a zápas pokračoval dál. Poslední kolo hnalo publikum oba borce dopředu. Poturak svého soupeře začal dokonce zesměšňovat tím, že stál s rukama u pasu a s vyplazeným jazykem vyzýval Ghitu, aby jej trefil. Tím si Poturak získal publikum jednoznačně na svoji stranu. Bohužel mu to u rozhodčích nebylo nich platné…

 

Vítězem Daniel Ghita 3:0 na body

 

Zápas o titul šampióna It s Shostime

 

Badr Hari vs. Mourad Bouzidi

 

Badr Hari vs. Mourad Bouzidi Badr Hari vs. Mourad Bouzidi Badr Hari vs. Mourad Bouzidi Badr Hari vs. Mourad Bouzidi

 

Dlouho očekávaná chvíle přišla. Marocký „Golden Boy“ se do ringu dostavil i s hodně početným týmem a jako jediný přišel z útrob haly. Doprovázel jej i Melvin Manhoef. Titulový zápas mohl začít. Když si oba šli vyslechnout rozhodčího a postavili se proti sobě, Badrův pohled naplnil vzduch elektřinou. Nikdo v hale asi nezáviděl Bouzidimu jeho pozici…První kolo bylo opravdu velice opatrné, rozhodčí několikrát napomínal oba borce za pasivitu a i diváci dávali své znepokojení hlasitě najevo. Zdálo se, že se Badrovi ani moc útočit nechce, což je u něj nezvyklé. Spolu s gongem, který oznamoval konec prvního kola, Bouzidiho trefil a už už se zdálo, že Mourad cestu do svého ringu sám nenajde. Druhé kolo dalo jasně znát, kdo že je v ringu šampión. Badr začal kombinovat a dostal Bouzidiho dvakrát do počítání. Ke konci druhého kola jej trefil skutečně ukázkovým zvedákem a osobně jsem se bál o Bouzidiho zdraví. Rozhodčí jej ihned odmával a Badr tak titul šampióna It s shostíme obhájil.

 

Vítězem titulu It’s shostime se stal Badr Hari způsobem K.O. ve druhém kole!

video naleznetena

http://www.youtube.com/watch?v=UwsbXGrk5e8&feature=player_embedded

 

Share this

TOP NEWS

 KICKBOX-THAIBOX-MUAYTHAI

PRAŽÁKOVA 10

17:00 JUNIOŘI

18:00 ZAČÁTEČNÍCI + NÁBOR

19:00 POKROČILÝ + ZÁVODNÍCI

---

NÁBOR BORN TO FIGHT 2021

Brno , Pražákova 10

(vchod je přes firmu EKOLUBE  ve dvoře)

                                                  nábor 2021 banner

od 5.1.2021

každé úterý a čtvrtek  v 18:00

---

SKUPINA JUNIOR

(děti 7-12 let)

KIDS NÁBOR stc CENTRUM
 každé úterý, čtvrtek v 17:00

     ---

 Arena sponzor poster 2019

---

Veškeré info s vámi rádi probereme na diskuzním foru:

https://www.facebook.com/ArenaKickboxBrno/inbox

---

OD 20.1.2020 PŘIJÍMÁME I MULTISPORT KARTY!!!

multisport karta

TĚŠÍME SE NA NOVÁČKY CO SI RÁDI ZKUSÍ NĚCO NEOBVYKLÉHO

---

 ROBIN ŠMÍD

MISTR EVROPY 

20181005_231214

42319361_2102790409754556_775824046032945152_o

FB_IMG_1535602944040

WKF 2018

---

   „Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu. Když milujete to, co děláte, budete úspěšní.“

Albert Schweitzer

Oficiální partneři klubu

 

E-finance_logo

DragonCloud (1)STC Brno.v2gunhayashi-logo-02logomanual direct signs (1)models

 

logo ekoprodukt-fitness

lemur_logo_K

Logo-smal-2l