Facebook

Přihlášení

Vánoční pohár MOST 2008

most08_01

Dne 13.12.2008 se uskutečnil poslední turnaj tohoto roku ve 300km vzdálené severozápadní metropoli. Turnaj byl vcelku slušně obsazen a to nejen v polokontaktních disciplínách, ale i ve full-contactu a Orientále. Naše barvy tentokrát hájili Honza Otevřel, Michal Vacek, Tomáš Málek a Pepa Rác. Což si myslím, že je z naší strany účast více než slabá a již jsme se s vedením klubu domlouvali na jistých změnách do příštího roku. Nicméně i v tomto složení jsme přivezli 3 medaile a jednu neodpustitelnou diskvalifikaci, po chybě rozhodčích (a to nejen z mého zaujatého pohledu)….

Ovšem perfektní výkon tentokrát předvedl Honza Otevřel, který v průběhu celého dne nenašel ve váze do 67 kg přemožitele a i s nevýhodou předzápasu dokázal všechny své protivníky přesvědčivě zdolat. Michal Vacek poprvé startující v plnokontaktní disciplíně hned v úvodu dostal proti sobě velice nepříjemného soupeře z „Toljovi“ stáje, což je vždy záruka těžkého soupeře. Michal si, ale technicky vyspělím výkonem zaslouženě vybodoval postup do finále, ve kterém nastoupil proti borci z liberecké stáje. Michal opět předvedl kombinačně vyspělí kickbox s řadou povedených úderů z ústupu a high-kicků.. V druhém kole se soupeř po jedné z technik sesunul na zem, byl odnesen do ošetřovny a rozhodčí jeden z nejslabších verdiktů za moji trenérskou činnost. I když ani jeden z bodových rozhodčích, ani ringová rozhodčí (která mimo jiné odváděla perfektní výkon) faul neviděli, ringový komisář, který danou techniku, jak je patrné z videozáznamu vůbec neviděl vydal po poradě s lékařem verdikt a Michal byl diskvalifikován z celého turnaje za faul.

S klidným svědomím však můžu říci, že rozhodčí pochybili, což mi potvrdil i po té shlédnutý videozáznam, že liberecký borec dostal frontkick na hlavu a pak si vlastníma rukama přidržel Michalovu nohu, která potom sklouzla zřejmě za chránič genitálií, za což byl ihned ringovou rozhodčí napomínán….co se dělo potom již nebudu komentovat, ale MICHALE PRO NÁS JSI JASNÝ VÍTĚZ!!!!!!!!a příště jim to ukážeme…..:-)

Dalším zástupcem byl Tomáš Málek, který podal technicky pěkný výkon, nicméně tentokrát chyběla znatelně fyzička a to rozhodlo.

Jako poslední nastoupil do ringu Pepa Rác ve stylu orientál. Opět dostal proti sobě kvalitního soupeře Papashviliho z Arménie. Po krásném oboustranně vyrovnaném souboji zvítězil armén. Podle mého názoru předčil tentokrát Pepu v kombinačních technikách, ze kterých dokázal bodovat a zdá se mi, že pro Pepu jsou prostě 2 kola málo. Je to typ borce, který spíš rád v ringu taktizuje, přemýšlí, hledá slabiny protivníka na což myslím ve 4 minutové přestřelce není čas…No uvidíme třeba nám z Pepi roste další profesionální bojovník…

Na adresu pořadatelů by chtěl říct, že připravili našlapaný turnaj s krásnými cenami, který bohužel ale tak nějak nedotáhli dokonce. Rozlosování orientálu, kdy borci čekají přes 6 hodin na zápas a pak musí borci „dát“ třeba 3 zápasy za půl hodiny, protože polovina zápasníků prostě zratila trpělivost a odjela myslím je k zamyšlení a také způsob vyhlašování posledních disciplín a myslím nejlepších a nejodvážnějších bojovníků v orientále byl ostuda, kdy svoje ceny dostávali v prázdné hale mezi uklízecí četou, která již uklízela celý prostor.

most08_02most08_03most08_04most08_01most08_05

Share this

TOP NEWS

 KICKBOX-THAIBOX-MUAYTHAI

PRAŽÁKOVA 10

17:00 JUNIOŘI

18:00 ZAČÁTEČNÍCI + NÁBOR

19:00 POKROČILÝ + ZÁVODNÍCI

---

NÁBOR BORN TO FIGHT 2021

Brno , Pražákova 10

(vchod je přes firmu EKOLUBE  ve dvoře)

                                                  nábor 2021 banner

od 5.1.2021

každé úterý a čtvrtek  v 18:00

---

SKUPINA JUNIOR

(děti 7-12 let)

KIDS NÁBOR stc CENTRUM
 každé úterý, čtvrtek v 17:00

     ---

 Arena sponzor poster 2019

---

Veškeré info s vámi rádi probereme na diskuzním foru:

https://www.facebook.com/ArenaKickboxBrno/inbox

---

OD 20.1.2020 PŘIJÍMÁME I MULTISPORT KARTY!!!

multisport karta

TĚŠÍME SE NA NOVÁČKY CO SI RÁDI ZKUSÍ NĚCO NEOBVYKLÉHO

---

 ROBIN ŠMÍD

MISTR EVROPY 

20181005_231214

42319361_2102790409754556_775824046032945152_o

FB_IMG_1535602944040

WKF 2018

---

   „Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu. Když milujete to, co děláte, budete úspěšní.“

Albert Schweitzer

Oficiální partneři klubu

 

E-finance_logo

DragonCloud (1)STC Brno.v2gunhayashi-logo-02logomanual direct signs (1)models

 

logo ekoprodukt-fitness

lemur_logo_K

Logo-smal-2l