Facebook

User login

SOUBOJ TITÁNŮ - LUKÁŠ WOLF - foto servis, článek

Souboj titanu 341Souboj titanu 343Souboj titanu 345

Souboj titanu 351Souboj titanu 357Souboj titanu 366

FIGHT MIX PODZIM 2010

Souboj Titánů, Windy cup, Budoshow

Máme za sebou asi nejrušnější víkend i měsíc i čvrtletí a to nejen v tomto roce, ale co mi paměť sahá.

  Vše začalo již v polovině srpna náročným soustředěním v Ochoze, Potom Lukáš „vlk“ Wolf vybojoval cenné vítězství v profi Sandě proti běloruskému mistrovi v polském Pszowu. Dále se konal nábor, na který ve 2 kolech přišlo více jak 120 lidí a v ostatních skupinách v současnosti trénuje kolem 80 lidí.

  Přišla 3 kola Windy cupu v thajském boxu, kde Michal Vacek, Jakub Honek a Petr Kubíček  získali cenná vítězství, a i ostatní borci Jan Otevřel, David Knoth, Procházka, či Skřička výborně reprezentovali Arenu. Myslím, že velkým úspěchem pro Arenu bylo i pořádání vůbec prvního moravského kola Mistrovství republiky v thaiboxu, stylu do jehož tajů se nyní  čím dál více ponořujeme.

  Tento víkend vše vyvrcholilo jednak v plzeňské areně , kde se Lukáš Wolf předvedl, že boj o krále pyramidy v Souboji Titánů není nedostižný cíl a i letos jsme postoupili k vrcholu jeho kariery zase o něco blíž.

   V prvním kole dostal proti sobě bosenského šampiona a bombardéra Dario Kadiče, který s opačným střehem a ukrutnou ránou byl pro Lukáše, jak se později ukázalo tvrdým, ale rozlousknutelným oříškem. Na zápas jsme šli stoprocentně soustředěni s předem připravenou taktikou, která také skvěle fungovala. Lukáš využíval zejména tvrdých zadních direktů, kterými soupeře držel na distanc a s následným kolenem jasně bodoval. Je s podivem kolik toho bosenský bombarďák ustál, protože dostal přes tucet čistých kolen do hlavy přesto však bylo vidět pouze lehké otřesení v jeho boji a byl svými háky nebezpečný až do konečného gongu. Vítězství Lukáše však bylo přesvědčivé a myslím, že si zajistil tímto výkonem  přízeň publika i organizátorů celého podniku.

Souboj titanu 369Souboj titanu 398Souboj titanu 400Souboj titanu 420Souboj titanu 424Souboj titanu 428Souboj titanu 444Souboj titanu 444Souboj titanu 444

Souboj titanu 446

  V dalším kole ho čekal vítěz pyramidy z roku 2009 David Keclik z Rakouska. K tomuto zápasu nutno podotknout, že Lukáš měl z prvního zápasu úplně modré holeně a nateklý kotník, což ještě nebylo nejhorší. Lukáš 2 dny před zápasem  onemocněl  a s teplotami okolo 39 stupňů bojoval skoro 3 dny.

  Nicméně vlk je bojovník a nastoupili jsme do zápasu s vědomím, že do toho dáme vše!!!

Souboj titanu 335Souboj titanu 812

  Nateklé holeně však tolik boleli, že Luki nemohl zvedat bloky na Keclikovi lowkicky a ten svým vynikajícím fyzickým fondem a přesnými kombinacemi zavřenými přesnými kopy nakonec Lukáše udolal.

Útěchou však Lukášovi může být, že Keclík předvedl ve finále fantastický výkon spolu s Filipem Sýkorou, kterého porazil až ve 4 extra roundu skvělými highkicky na hlavu a vyhrál po druhé celou pyramidu.

 

  Souboj titanu 818Souboj titanu 818Souboj titanu 823Souboj titanu 826Souboj titanu 834Souboj titanu 835Souboj titanu 840Souboj titanu 841Souboj titanu 843Souboj titanu 850Souboj titanu 857Souboj titanu 858Souboj titanu 859Souboj titanu 869Souboj titanu 875

 Myslím, že nás opět tato další zkušenost přivedla na další nápady jak se připravovat na další důležité podniky.

  V neděli jsme pak fight víkend zakončili výbornou exhibicí na tradiční brněnské Budoshow. Za úspěšnou reprezentaci bych chtěl poděkovat všem co se na ni zúčastnili a udělali dobré jméno jak brněnské Areně, tak areňákům v Břeclavi i Těšanech, kde v současnosti rozjíždí své projekty Michal Vacek a Jakub Honek.

   Do závěru roku už mnoho nezbývá přesto milovníky bojových sportů v prosinci čeká  doslova nabitý měsíc, vše začíná již 4.12. jednak seminářem kickboxu a thaiboxu, který děláme ve spolupráci s klubem Musado, dále pak Noc bojovníků 11.12. v Hodoníně, kde se ve hlavním fightu  večera představí i Jirka Žák proti jeho thajskému přemožiteli!!! Puze tento fakt dává celému gala již punc té nejvyšší kvality!!

 

  18.12. nás pak čeká poslední letošní kolo Windy cupu v pražském Lanna gymu v Jesenici.

Takže Arena nepolevuje a jede až do konce roku naplno!!!!!

Share this

TOP NEWS

NEWCOMERS:
TUESDAY THURSDAY
AT 6pm
+ or private lesson, also in English 

NÁBOR GOLDEN BOYS

Try martial arts and combat sport in Brno
English language is no barrier !!

*

LUKÁŠ " VLK" WOLF

FINALIST OF THE WORLD 2012
CZECH CHAMPION 2013 

DSC_9463
*

 MICHAL "PAVOUK" VACEK

K1 - CZECH CHAMPION 2012my 2 a pás
*
JAN  JUŘÍČEK
 PETR SMUTNÝ

CZECH CHAMPIONS MUAY THAI

DSC06506

2012 -81, -75kg
*

Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success.
If you love what you are doing, you will be successful.

Schweitzer, Albert